Diskuze: transplantace vlasů


Facebook Twitter Pinterest email tisk


Uživatel: Andrea 30.12.2018 18:14

dobrý den, manžela trápí už několik let kolečko ve vlasech a v posledních měsících se mu začalo dost zvětšovat a neví co s tím... tak jsem uvažovala že bych s ním probrala možnost transplantace vlasů. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Ráda bych to měla podložené jakmile za ním přijdu. Předem děkuji za všechny rady a tipy.

Odpovědět

Odpověď

Re: transplantace vlasů
(Lucka 30.12.2018 19:02)

Dobrý večer Andreo, manžel měl podobnej problém, ono to chlapů bývá docela běžný. Zkoušeli jsme různý mastičky, krémy, bylinky apod., ale vždy to mělo jen dočasnej účinek... Tak jsem mu loni na Vánoce "koupila" transplantaci vlasů přes www.newhair.cz ... Ve zkratce zpočátku absolvoval konzultaci, vyšetření, domluvil se termín, v pátek se vydal na cestu a v neděli zpátky, v sobotu mu udělali zákrok a v neděli jel domů- Manžel si pochvaloval jejich profi přístup a svým způsobem to měl i jako výlet když to tak řeknu. Teď už se mu to pěkně zhojilo a má zase pěknou kštici jako kdysi :-D


Reagovatdiskuze se týká článku
přidejte sem svůj komentář

Něco není jasné? Zeptejte se na to ostatních. Určitě Vám pomohou.
K zeptání použijte tento formulář.


Jméno
E-mail
Nadpis
Komentář
Všechna políčka formuláře je třeba vyplnit!
Připojit fotku
další podobná diskuze

Kolečko ve vlasech


(Mirek 27.3.2019 12:36)

pěkný den přeji... začalo se mi dělat prvně kolečko ve vlasech a teď i kouty... zkouším různé šampony bylinky a podobné blbosti ale nic nezabírá... co transplantace víte o tom něco?


Počet odpovědí: 2 | Zobrazit odpovědi | Odpovědětzajímavé články