Diskuze: specialista na vypadavani vlasu ostrava


Facebook Twitter Pinterest Google + email tisk


Uživatel: vasil 14.8.2016 11:34

Dobry den. Mam takovi problem delasemi kolecko na temeni dole z boku profilu. A pouzivam prasky i vytaminy. Ale nejak se to nema k rustu. Rad bychto trochu u richlil. Jeto dost stresujici. Jemi 34let. Exzistuje i jana lecba.dekuji

Odpovědět

Odpověď

Re: specialista na vypadavani vlasu ostrava
(Cempírek 14.8.2016 14:22)

Nejspíše je to parciální alopecie. Léčit vám to pomůže tricholog a nebo kožní lékař. Příliš od toho ale nečekejte a spíše se s tím naučte žít.

Zdraví Cempírek!


Reagovat



Odpověď

Padání vlasů
(Kateřina Konečná 10.3.2017 13:07)

O padání vlasů vím své :-( po porodu jsem měla vlasy úplná katastrofa! Dlouho jsem to řešila ale nic nezabíralo, docela jsem měla strach že budu úplně na krátko ale v lékárně mi doporučily DonnuHair. No tak jsem si ji koupila a jsem ráda že jsem do ní peníze investovala, protože mi přestaly vlasy tolik padat, zlepšila se celkově jejich kvalita! Dokonce jsem viděla na ni i reklamy v časopisech, můžu říct že jsem za sebe spokojená.


Reagovat



diskuze se týká článku
přidejte sem svůj komentář

Něco není jasné? Zeptejte se na to ostatních. Určitě Vám pomohou.
K zeptání použijte tento formulář.


Jméno
E-mail
Nadpis
Komentář
Všechna políčka formuláře je třeba vyplnit!
Připojit fotku
další podobná diskuze

Specialista na problémy s vypadávání vlasů


(Věra Unucková 9.5.2018 21:20)

Dobrý večer!
Již dlouho si nevím rady s problémem mé 17 leté dcery.
V roce 2014 dcera ukončila úspešně léčbu nádorového onemocnění kosti pánevní (Ewingův sarkom). Během chemoter.vypadly všechny vlasy. Po léčbě ji narostly nové méně kvalitní a řídké vlasy.
Před 5 měsíci ji, ale začaly vypadávat vlasy.Vypadávání vlasů způsobil přechod na ,,zdravý životní styl,,Dcera sice jedla(ale žádné cukry, tuky), během 5 měsíců zhubla 18 kg.Tím začaly potíže. Navštívili jsme kožního lékaře, nakoupili mnoho přípravků
v lékárně.(Alpecin-kofejnový šampón, Plantur 21, Revitalit kondicioner, Alpicort F- kožní roztok, od kožního lékaře Metniomini, vaříme odvar z kopřiv, ale po 2 měsících žádný účinek.
Začala normálně jíst.
Budu vděčná, za Vaši radu a pomoc.
Děkuji Unucková


Počet odpovědí: 0 | Odpovědět



zajímavé články