Diskuze: kolečko ve vlasech


Facebook Twitter Pinterest email tisk


Uživatel: Mirek 27.3.2019 12:36

pěkný den přeji... začalo se mi dělat prvně kolečko ve vlasech a teď i kouty... zkouším různé šampony bylinky a podobné blbosti ale nic nezabírá... co transplantace víte o tom něco?

Odpovědět

Odpověď

Re: kolečko ve vlasech
(Cempírek 27.3.2019 13:04)

Transplantace vlastních vlasů je zatím jediná možnost jak se dají vrátit vlasy tam, kde vypadaly. Druhým nejlepším řešením, jak zastavit vypadávání vlasů, je každodenní aplikace přípravku s obsahem Minoxidilu. To vlasy neobnoví, ale zbrzdí jejich vypadávání. Pro silné vlasy je potřeba upravit jídelníček a přijímat více bílkovin, zejména kolagenu, ze kterého vznikají vlasy. Tuto zmenu ve stravování vám pomůže dosáhnout, když budete používat proteinové nápoje pro kulturisty. Stačí jedna až dvě dávky během dne.

Zdraví Cempírek!


ReagovatOdpověď

Re: Re: kolečko ve vlasech
(Tomáš 31.3.2019 20:49)

Transplatace je určitě výborným řešením, pokud opravdu nic jiného nezabírá. Víceméně vám totiž vezmou vlasy z oblastí, kde netrpí na padání a přemístí je do holých míst. Bližší informace vám řeknou nejspíše odborníci, zkuste se podívat například na www.newhair.cz - tato společnost řeší transplantace vlasů. Se vším vám pomůžou, zařídí všechno potřebné za vás.


Reagovatdiskuze se týká článku
přidejte sem svůj komentář

Něco není jasné? Zeptejte se na to ostatních. Určitě Vám pomohou.
K zeptání použijte tento formulář.


Jméno
E-mail
Nadpis
Komentář
Všechna políčka formuláře je třeba vyplnit!
Připojit fotku
další podobná diskuze

Transplantace vlasů


(Andrea 30.12.2018 18:14)

dobrý den, manžela trápí už několik let kolečko ve vlasech a v posledních měsících se mu začalo dost zvětšovat a neví co s tím... tak jsem uvažovala že bych s ním probrala možnost transplantace vlasů. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Ráda bych to měla podložené jakmile za ním přijdu. Předem děkuji za všechny rady a tipy.


Počet odpovědí: 1 | Zobrazit odpovědi | Odpovědětzajímavé články